Kim jesteśmy?

Nasz Szkoła istnieje od 2002 roku – powstała z pasji do języka angielskiego i chęci dzielenia się nią z innymi. Od początku istnienia szkoły wiedzieliśmy, że sukces w nauce języka obcego zależy między innymi od doboru właściwej metody nauczania. Zobacz więcej

Aktualności

Zapisy ruszyły!

 

Pozdrawiamy Was pod koniec wakacji! My już wystartowaliśmy i z niecierpliwością na Was czekamy!

Zapraszamy do zapoznania się z tegoroczną ofertą naszej szkoły w zakładce OFERTA. Więcej informacji można uzyskać w naszej szkole na ul. Sekulskiej 5.

Już niedługo przedstawimy Wam terminy darmowych lekcji pokazowych dla dzieci. A młodzież i dorosłych zapraszamy już teraz na testy poziomujące, aby móc dobrać odpowiednią grupę i zaprosić Was na lekcje próbne.

Zapisy pod nr telefonu 25 632 87 81 lub 25 640 70 52 (od 19.08.2019)

Zapisy online: https://bit.ly/2o6hFZh 

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem