O nas

Nasz Szkoła istnieje od 2002 roku – powstała z pasji do języka angielskiego i chęci dzielenia się nią z innymi. Od początku istnienia szkoły wiedzieliśmy, że sukces w nauce języka obcego zależy między innymi od doboru właściwej metody nauczania. Dlatego korzystaliśmy z wielu sprawdzonych metod takich jak Metoda Callana, czy Metoda Helen Doron. Obecnie dla dzieci do 12 roku życia stosujemy autorską metodę PrimE KIDS, młodzież przygotowujemy do prestiżowych egzaminów międzynarodowych, a dorosłych uczymy licencjonowaną metodą Avalon Direct English. Od początku działalności z naszych kursów skorzystało i korzysta ponad 70 firm!

Nasz Zespół Lektorski składa się z kilkunastu nauczycieli, z których każdy jest specjalistą w swoim zakresie. Dlatego możemy bardzo precyzyjnie dopasować nauczyciela do potrzeb danej grupy czy studenta indywidualnego.

Nasze Metody Pracy są różne, gdyż każdy student ma swoją specyfikę: reprezentuje różny typ inteligencji i swoisty typ przyswajania i przetwarza informacji. Bierzemy to pod uwagę na naszych zajęciach zarówno dla dwulatków jak i seniorów.

Proces przyswajania nowego języka jest długotrwały, ale dzięki odpowiedniemu zarządzaniu motywacją i realistycznie wyznaczonym celom jest możliwy!

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia próbne!

Życzymy sukcesów w nauce!

 

 

 

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem